خرید عمده کیارش تجارت

نحوه خرید و فروش محصولات در کیارش تجارت

 

خریداران با جستجو در سایت کیارش تجارت می توانند محصول و یا تامین کننده مناسب برای نیاز خود را پیدا کرده و با استفاده از پنل کاربری، تمامی درخواست های خرید یا سفارشات خود را در یک مکان مدیریت و رهگیری نمایند. شما می توانید تنها با یک کلیک درخواست خرید خود را برای فروشندگان مختلف ارسال کرده و با استفاده از پرداخت امن کیارش تجارت، سفارش خود را ثبت نمایید و یا به صورت مستقیم با فروشنده در تماس باشید.

کیارش تجارت با در نظر گرفتن همه شرایط ، شروع به جذب مشتری برای محصولات شما می کند. ما با معرفی برند شما و فواید خرید از شما مشتریان بسیاری را برای خرید از شما تشویق می کنیم. برندینگ یک صنعت بسیار پر درآمد می باشد به این صورت که شما در مسیر فروش محصولات خود با افراد مختلف آشنا می شوید و این افراد باعث رونق کسب و کار شما می شوند و فروش شما بسیار افزایش می یابد.

تبلیغات یکی از مهمترین ارکان هر داد و ستدی می باشد تبلیغات مناسب تبلیغاتی می باشد که همه ویژگی های یک محصول را بیان کند و مشتری را در جهت خرید آن راهنمایی کند. ظاهر مناسب و بسته بندی زیبا از اصول اولیه تبلیغات می باشد. عرضه و توزیع محصولات شما به این صورت می باشد که با توجه به میزان نیاز و تقاضا در مناطق مختلف و شناسایی آن مناطق نمایندگی های فروش و مراکز خرید در  آن منطقه ارائه داده می شوند.

هنگامی گه یک محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد و تبلیغات لازم در داخل و خارج از کشور به درستی انجام شده باشد این محصول برای صادرات انتخاب می شود به این صورت که با بسته بندی بین المللی و شیک با قیمتی به مراتب بالاتر به آن سوی مرز ها صادر می شود. طبیعی می باشد که اگر قصد صادرات محصولات خود را دارید می توانید با افزایش کیفیت محصولات خود و بسته بندی های رسمی و درست محصولات خود را برای فروش در مناطق خارج از کشور مخصوصا کشور های حاشیه خلیج فارس آماده کنید.

شرکت کیارش تجارت آمادگی خود را جهت همکاری با صادر کنندگان محترم جهت صادرات محصولات متنوع این شرکت حتی با برند مورد نظر صادر کنندگان عزیز را دارد.

 

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید :  

مدیریت : 09153861761

کارشناس فروش : 09156416142

دفتر شرکت : 05832211470

خانه
سبد خرید