پلن های عضویت و همکاری با کیارش تجارت

شما برای عضویت و دریافت پنل اختصاصی در کیارش تجارت می توانید 3 نوع اشتراک را انتخاب نمایید.

  • اشتراک برنزی
  • اشتراک نقره ای
  • اشتراک طلایی

  کم هزینه ترین نوع اشتراک، مدل کوتاه مدت آن می باشد که “برنزی” نام دارد. طول مدت خدمت به شما 3 ماه می باشد و قیمت آن نیز بر روی بنر درج شده است. این خرید 10 روز استفاده رایگان از خدمات سایت را به همراه دارد و بعنوان اولین خرید پکیج خوبی ست.

  اگر با صرف هزینه متوسط به دنبال یک پکیج کارآمد هستید، ما مدل میان مدت آن که “نقره ای” نام دارد را به شما توصیه می کنیم. طول مدت خدمت به شما 6 ماه می باشد و قیمت آن نیز بر روی بنر درج شده است. این خرید 20 روز استفاده رایگان از خدمات سایت را به همراه دارد.

  در نهایت پکیج طلایی با 12 ماه خدمت به شما کامل ترین نوع پکیج است که در طول 1 سال خیال شما را از بابت استفاده از خدمات سایت راحت کرده و علاوه بر آن 1 ماه خدمت رایگان هم به شما عرضه می شود.

  توجه داشته باشید با افزایش مدت زمان پکیج ها میزان هزینه پرداختی برای هر ماه کاهش و این هزینه در پکیج طلایی به هر ماه 100.000 تومان تقلیل یافته است.

پس اگر شما هم مایل به داشتن پنل اختصاصی بر روی وب سایت کیارش تجارت هستید تا رزومه ای سامان دهی شده و کارا از کسب و کار خود برای مشتریان تان ارائه دهید در کیارش تجارت عضو شوید و پنل اختصاصی خود را دریافت کنید.

“کیارش تجارت” هر آنچه را که برای معرفی و رشد کسب و کار شما نیاز می باشد فراهم کرده است.


پس از تکمیل خرید شما، کارشناسان ما بعد از 24 ساعت با شما تماس گرفته و پنل اختصاصی را به شما تقدیم خواهند کرد.
کیارش تجارت
کیارش تجارت
کیارش تجارت

خانه
سبد خرید