دانلود کتاب اسب سیاه

دانلود کتاب اسب سیاه

دانلود کتاب اسب سیاه

اطلاعات کلی کتاب اسب سیاه

موضوع کتاب: توسعه فردی

نویسندگان: تاد رز و اوگی اوگاس

مترجم: پیام بهرام پور

ناشر: انتشارات مون

کتاب اسب سیاه شورشی است علیه تمام آن مطالبی که تاکنون راجع به موفقیت خوانده‌اید.

اسب سیاه بسیاری از کلیشه‌های ذهنی ما راجع به موفقیت را به چالش می‌کشد و نگاهی به شدت متفاوت، جدید و پویا به موفقیت می‌اندازد.

برنده‌های غیرمنتظره، چگونه موفق می‌شوند؟

بسیاری از افراد در اینستاگرام، از طریق کتاب، فیلم‌ها و سخنرانی‌های انگیزشی و پلتفرم‌های دیگر، تلاش می‌کنند ما را به موفقیت برسانند. آن‌ها برای این کار، شیوه‌ها و فرمول‌های بسیاری خلق و ابداع کرده‌اند. خیلی از صحبت‌های آنان درست است.

با این‌حال،

  • آیا کسانی هستند که به صورت‌های غیرمنتظره به موفقیت رسیده باشند؟
  • آیا کسانی هم هستند که هیچ‌کس روی موفقیتشان حساب باز نکرده، اما موفق شده‌اند؟
  • آیا کسانی هم هستند که حتی قبل از رسیدن به موفقیت، کامیابی و خوشبختی را تجربه کرده باشند؟

بیایید با هم مروری کوتاه روی محتوای کتاب اسب سیاه داشته باشیم. اطمینان داشته باشید که خرید کتاب اسب سیاه، ارزشش را دارد و به شما کمک می‌کند رویکردی متفاوت‌تر و منحصربه‌فردتر در مورد موضوعات موفقیت داشته باشید.

در پایان به پاسخ این سوال مهم خواهید رسید:

آیا به جز فرمول‌های رایج موفقیت، روش‌های تازه و رویکردهای نوینی برای کامیابی و خوشبختی وجود دارد؟

نویسنده کتاب اسب سیاه چه کسی است؟

تاد رز (Todd Rose) و اوگی اوگاس (Ogi Ogas) نویسندگان کتاب اسب سیاه هستند که هر دو ملیت آمریکایی دارند.

تاد رز از بنیان‌گذاران و رئیس اندیشکده مردمی در بوستون است. او همچنین تجربه تدریس در دانشگاه هاروارد را دارد. آقای تاد رز مدیر دانشکده برنامه ذهن، مغز و آموزش در این دانشگاه بوده و دانشمندی در روانشناسی رشد است که به دلیل فعالیت‌ها و پژوهش‌هایش در به کارگیری اصول سیستم‌های پویا در مطالعه رشد، هوش و یادگیری و به مشارکت در زمینه علوم اعصاب آموزشی شناخته شده است. تمرکز فعلی او در حوزه توسعه فردی است.

آقای اوگی اوگاس هم دکترای خود در رشته عصب‌شناسی را دریافت کرده و یک پژوهشگر مدعو در دانشکده تحصیلات تکمیلی هاروارد است.

چه کسی کتاب اسب سیاه را ترجمه کرده است؟

پیام بهرام پور کتاب اسب سیاه را با مجوز رسمی از ناشر کتاب، ترجمه کرده است. پیام بهرام پور علاوه بر کتاب اسب سیاه، تجربه ترجمه چند کتاب دیگر و نویسندگی چندین کتاب را در کارنامه خود دارد.

از جمله کتاب‌های ترجمه شده ایشان می‌توانیم به کتاب قله و کتاب یادگیری در بیست ساعت اشاره کنیم و از کتاب‌هایی که ایشان نوشته است، می‌توانیم به مهندسی خوشبختی و مهندسی آرزوها اشاره کنیم.

چند مورد از مهم‌ترین موضوعاتی که در کتاب اسب سیاه مطرح شده چیست؟

در ذهن شما، رایج‌ترین فرمول‌های پذیرفته شده برای موفقیت کدام اند؟ اینکه هدف‌گذاری خوبی داشته باشیم، برنامه‌ریزی کنیم، تلاش کنیم، فرصت‌ها را پیدا کنیم و موفق شویم. احتمالاً در ذهن شما هم چنین مواردی نقش بسته است؛ اما آیا می‌شود این کارها را هم انجام ندهیم و موفق شویم؟ آیا کسانی هستند که بر خلاف این فرمول‌های رایج عمل کرده باشند و به موفقیت‌های خیره‌کننده رسیده باشند؟

در این کتاب، به این نوع از افراد موفق می‌گویند برندگان غیرمنتظره!

نام این کتاب اشاره به اسب‌هایی دارد که در مسابقات اسب‌دوانی، کسی روی برنده شدنشان شرط‌بندی نکرده اما به موفقیت می‌رسند. حالا دو محقق به نام های اوگی اوگاس و تاد رز تلاش کرده‌اند تجربیات افرادی که برندگان غیرمنتظره نامیده می‌شوند را جمع‌آوری کنند و در اختیار ما قرار دهند.

هدف اصلی از نوشتن و انتشار این کتاب چیست؟

هدف اصلی از نوشتن و انتشار این کتاب، کشف سایر مسیرهای منتهی به موفقیت و کامیابی است و نه مسیرهایی که همه ما می‌شناسیم و ممکن است برای بسیاری از ما کار نکنند.

در این نوع از موفقیت، شما منتظر نمی‌مانید تا موفق شوید و سپس به کامیابی و لذت از زندگی برسید؛ بلکه برعکس، شما می‌توانید در هر لحظه از مسیر موفقیت، احساس کامیابی و رضایت از زندگی کنید.

برای دانلود رایگان بخشی از کتاب اسب سیاه بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب اسب سیاه

تماس با ما

مسئول فروش : 09156416142

مدیر فروش: 09153861761

اینستاگرام ما

کیارش تجارت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
سبد خرید