دو عامل موثر در بهبود سئو سایت شما

چگونه بازدید وب سایت خود را افزایش دهیم؟

عوامل موثر در بهبود سئو سایت

1- استفاده از یک قالب مناسب

انتخاب یک قالب مناسب وردپرس از ابتدا بسیار مهم است. تم های جذاب زیادی برای وبسایت های وردپرسی وجود دارد با این حال ، فقط ظاهر آنها مهم نیست ، عملکرد و ویژگی های آنها نیز اهمیت دارد.

باید توجه کرد که در انتخاب تم وردپرس مملو از ویژگی ها و پلاگین های جذاب، لازم است بررسی نماییم که آیا واقعاً به همه ی آنها نیاز داریم یا خیر زیرا تمامی آنها بر سرعت لود وبسایت و سئو سایت تاثیر دارد.

توجه: همچنین همیشه responsive بودن تم خود را در نظر بگیرید تا برای تم برای تمامی دستگاه ها بدون مشکل نمایش داده شود زیرا یکی از عوامل تاثیر گذار در سئو همین مورد می باشد.

محتویات وب سایت شما باید تمام و کمال در هر دستگاهی اعم از کامپیوتر، تلبت و گوشی تلفن همراه با حفظ قالب و چینش همیشگی نمایش داده شود.


2- تکمیل بخش متا

متا همان توضیحاتی است که در پایین، هنگام جستجوی یک مطلب در پخش زیرین آن نمایش داده می‌شود تا کاربر با خواندن آن مطمئن شود این همان مطلبی است که به‌دنبال آن می‌گردد. این توضیحات باید به‌گونه‌ای باشد که خواننده را به خود جذب کند.

شما می بایست برای تمامی پست‌های خود از توضیحات متا استفاده کنید؛ اگر شما از یک توضیح متای مناسب و خوب برای پست‌های خود استفاده کنید در واقع توانستید یک توضیح خوب در خصوص مقاله خود ارائه دهید.

توجه: محدوده توضیحات متا 155 کاراکتر است و نباید بیشتر از آن توضیح داد؛ همچنین سعی کنید از کلمه کلیدی متمرکز پست‌های خود پیش از توضیحات متا استفاده کنید.

کلماتی که کلیت مقاله شما را پوشش می دهند و عمده عبارات جستجو شده کاربران فضای مجازی را هم شامل می شوند.


مطالعه مقاله زیر به شما پیشنهاد می شود.

نکته کلیدی برای تقویت سئو


تماس با ما

مسئول فروش : 09156416142

مدیر فروش: 09153861761

اینستاگرام ما

کیارش تجارت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
سبد خرید