عناصر مورد نیاز در صفحه اصلی سایت قسمت اول

عناصر مورد نیاز در صفحه اصلی سایت قسمت سوم

عناصر مورد نیاز در صفحه اصلی سایت 1

 

اگر به دنبال طراحی یک وب سایت برای کسب و کار خود هستید یا می خواهید بدانید که چگونه می توانید بازدید کننده های بیشتری برای وب سایت خود جذب کنید، بهترین کار این است که از “صفحه ی اصلی” شروع کنید.

زمانی که بازدیده کننده ها وارد وب سایت شما می شوند، در هر صفحه ای که باشند، معمولا گزینه ی صفحه ی اصلی را پیدا کرده و وارد آن می شوند. به این دلیل که می خواهند در یک نگاه اجمالی متوجه شوند که سایت شما در چه موردی فعالیت دارد.

بنابراین صفحه ی اصلی باید محصولات یا خدمات شما را بی درنگ معرفی کند. اما محتوای صفحه ی اصلی شما باید شامل چه چیزهایی باشد که همه ی این نیاز ها را برطرف کند؟

فرمول خاصی برای این کار وجود ندارد. انتخاب های شما فراوان هستند. اما در این مقاله مجموعه ای از موارد مورد نیاز آورده شده است که می تواند برای شما سودمند باشد.

 

عناصر صفحه ی اصلی :

  • لوگو

اولین چیزی که بازدید کنندگان به آن توجه می کنند لوگو است که بهتر است برای سایت های فارسی زبان در سمت راست و بالای صفحه و برای سایت های انگلیسی زبان یا زبان های دیگر که از چپ به راست خوانده می شوند در سمت چپ بالای صفحه قرار داشته باشد.

 

  • منوی سایت

ساخت یک منو به بازدید کننده ها کمک می کند به سرعت بخش های مورد علاقه ی خود را پیدا کنند.عناصر مورد نیاز در صفحه اصلی سایت1

 

  • عنوان

مهمترین قسمت وب سایت شما، عنوان صفحه ی اصلی است. یک وب سایت باید در عرض سه ثانیه به بازدید کنندگان بگوید که این کسب و کار چه محصول یا چه خدمتی ارائه می کند. این همان جایی است که عنوان باید مطرح شود. ممکن است فقط در چند کلمه بیان شود اما مهم ترین بخش وب سایت شماست.

 

  • قسمت ورود کاربران

آیا سایت شما خدماتی برای اعضای خود ارائه می دهد؟ یا نیاز دارد که دسترسی به بخش های خاصی را برای تعدادی از بازدید کننده ها فراهم کند؟ اگر اینطور است، برای این دسته از کاربران قسمت ورود کاربران یا لاگین یک تدبیر بسیار زیبا است.

 

اگر محصولی برای فروش دارید شما نیز میتوانید تامین کننده کیارش تجارت شوید : ثبت نام تامین کنندگان

 

  • عکس زمینه

بیشتر افراد بصری هستند. حتما برای نشان دادن کار خود از یک عکس (یا یک فیلم کوتاه) استفاده کنید. بهتر است از عکس هایی استفاده کنید احساسات را جلب کند و واکنش برانگیز باشد. برای اینکه عکس های خود را برای کاربران موبایل بهینه کنید، از عکس های سایز بزرگ استفاده کنید که سایز کوچک هم داشته باشد.

 

  • نمونه کار

آیا شغل شما محصول یا خدمتی ارائه می دهد که بتوان آنها را با عکس، توصیف یا مطالعات موردی نشان داد؟ اگر این طور است نمونه کار همان چیزی است که بازدید کنندگان بیش از هر چیز دیگری مشتاق به دیدن آن هستند.

 

  • ویژگی ها و مزایا

اگر هدف وب سایت شما این است که چیزی را به فروش برسانید، می توانید با توصیف ویژگی ها و مزایای محصول خود در صفحه ی اصلی شانس خود را برای فروش بالا ببرید.عناصر مورد نیاز در صفحه اصلی سایت1

 

  • قابلیت جستجو

اگر تعداد صفحات سایت شما زیاد است ایجاد یک فیلد جستجو در صفحه ی اصلی کار بسیار عاقلانه ای است. قابلیت جستجو باعث می شود که بازدید کنندگان خیلی راحت و سریع به مطلب مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند بدون اینکه نیاز به گشتن داشته باشند.

 

  • دکمه ی دعوت به عملیات

صفحه ی اصلی سایت شما باید چندین دکلمه ی فراخوانی داشته باشد. یک دکمه ی واضح بسازید و آن را روی عکس زمینه قرار دهید یا یک نشان کاملا واضح و بدون تردید بسازید و در سمت راست آن قرار دهید- ترجیحا قبل از اینکه صفحه نیاز با پایین آمدن داشته باشد باید دیده شود.

عناصر مورد نیاز در صفحه اصلی سایت1


برای مطالعه قسمت دوم و سوم این مقاله بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

عناصر مورد نیاز در صفحه اصلی سایت قسمت دوم

عناصر مورد نیاز در صفحه اصلی سایت قسمت سوم


تماس با ما

مدیر فروش : 09935907409

اینستاگرام ما

کیارش تجارت

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
سبد خرید