مواد تشکیل دهنده مارشمالو چیست؟

مواد تشکیل دهنده مارشمالو

مواد اصلی مارشمالو چیست؟

در قرن نوزدهم، مارشمالو با مخلوط شیره ریشه پنیرک، سفیده تخم مرغ و شکر ساخته شد. سپس نشاسته ذرت را در دهه 1940 اضافه کرد.

آیا میدانید…

الکس دوماک فرآیند اکستروژن مارشمالو را ثبت کرد، این امر به سرعت بخشیدن به تولید کمک می‌کند و مارشمالوها را با اشکال مختلف می‌دهد.

امروزه شیره ریشه خرما جایگزین ژلاتین شده است، مواد اولیه مارشمالو شامل شکر، شربت ذرت، نشاسته، آب تصفیه شده، ژلاتین، طعم‌دهنده‌ها و مواد رنگ‌آمیزی است و در فرمولاسیون مارشمالو نیز در نظر گرفته شده است.

قند
مواد سفید که ما به عنوان قند می شناسیم ساکارز است، مانند همه ترکیبات ساخته شده از این سه عنصر، شکر یک کربوهیدرات است. به طور طبیعی در اکثر گیاهان به ویژه در نیشکر و چغندر قند یافت می‌شود.

ژلاتین
ژلاتین هوادهی شده است که بیشتر در تولید مارشمالو استفاده می‌شود. این یک پروتئین طبیعی مشتق شده از کلاژن خام است که یک محصول بی خطر است. حاوی هجده آمینو اسید است که برخی از آن‌ها بخش‌های ضروری از رژیم غذایی سالم هستند.

وقتی ژلاتین با آب ترکیب می‌شود، یک ژل برگشت پذیر حرارتی ایجاد می‌کند. این بدان معناست که ژلاتین می‌تواند ذوب شود، سپس به دلیل حساسیت به دما، مجدداً تنظیم می‌شود. نقطه ذوب ژل ژلاتین حدود 35 درجه سانتی‌گراد است که درست زیر دمای معمولی بدن 36 درجه سانتی‌گراد است، به همین دلیل است که مردم می‌گویند مارشمالو “در دهان شما ذوب می‌شود”.

شربت گلوکز
شربت گلوکز که به گلوکز شیرینی پزی نیز معروف است، یک شیرین کننده مایع است که به خوبی تحمل می‌شود و بسیار متنوع است. این شربت حاوی دکسترین، مالتوز و دکستروز است. این مولکول‌های کربوهیدرات طولانی ایجاد می‌کند که همه درهم پیچیده می‌شوند و از متبلور شدن قندهای دیگر جلوگیری می‌کند و به آب‌نبات مارشمالو ظاهر شفاف می‌بخشد.

آب خالص
حلال جهانی و اصلی که برای مخلوط کردن همه مواد برای تهیه مارشمالو استفاده خواهید کرد. همچنین این ماده اصلی روان‌کاری است که به نرم شدن مارشمالو کمک می‌کند.

طعم
برایتولید مارشمالو با حس طعم دهانی متفاوت همچنین می‌توانید انواع مختلفی از طعم‌های مارشمالو از جمله لیمو، انبه، هندوانه، پرتقال، سیب، توت‌فرنگی، کاکائو و غیره تهیه کنید.

رنگ‌های غذایی
رنگ خوراکی که به آن افزودنی رنگی نیز گفته می‌شود، کلید ساخت انواع مارشمالوهای رنگی است.

اگر محصولی برای فروش دارید شما نیز میتوانید تامین کننده کیارش تجارت شوید : ثبت نام تامین کنندگان

شرایط نگهداری آب نبات مارشمالو

ماندگاری مارشمالو در مارک‌های مختلف، متفاوت است. معمولاً میزان آب مارشمالو حدود %10 است، مارشمالو بیشتر از 6 تا 12 ماه دوام می‌آورد و با افزایش سن کمی چسبناک می‌شود. ماندگاری مارشمالو به بهترین زمان استفاده و نحوه نگهداری آن‌ها بستگی دارد.

آیا میدانید…

به عنوان تولید کننده مارشمالو، چگونه مارشمالو خود را ذخیره کنید؟ چگونه می‌توان از تازه ماندن مارشمالو اطمینان حاصل کرد؟

  • روش‌های بسته‌بندی محکم را انتخاب کنید، از قرار گرفتن در معرض هوا خودداری کنید.
  • مارشمالو را در مناطق تاریک، خنک و خشک نگهداری کنید.

نحوه بسته بندی آب نبات مارشمالو

بسته‌بندی مارشمالو مناسب باید چشم نواز باشد و ذخیره آن برای فروشگاه‌های خرده‌فروشی آسان باشد. بسته‌بندی تک پیچ یا بسته‌بندی دو سر پیچ مناسب مارشمالو نیست، آب‌نبات مارشمالو باید از قرار گرفتن در معرض هوا دور نگه داشته شود.

عموما مارشمالوها به سه روش زیر بسته‌بندی می‌شوند:

  • بسته‌بندی کیسه‌ای (بسته فردی)
  • بسته‌بندی کیسه‌ای (هر کیسه با وزن تنظیم شده، مانند 50 گرم، 100 گرم، 1000 گرم)
  • یک بطری پلاستیکی، شیشه

تماس با ما

مسئول فروش : 09156416142

مدیر فروش: 09153861761

اینستاگرام ما

کیارش تجارت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
سبد خرید